0543 448 9144 - ulutastente@gmail.com
KURUMSAL

Hakkımızda

ULUTAŞ TENTE 1997 yılından bu yana, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ve kalite ilkesi doğrultusunda sürdüren Ulutaş Tente, geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi tasarımlarıyla sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Ulutaş Tente, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemeyi, hep ileriye, yeniye ve gelişime açık olmayı hedef almıştır. Bu doğrultuda, Yenilikçi ve modern projelerle başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye’ye hizmet veren Ulutaş Tente, bir çok başarılı projeler gerçekleştirerek, farklı sektörlerden firmamalarla çalışmalar sürdürmüştür. Firmamız üretimini yaptığı Mafsallı Tente, Kasetli Tente, Pergola Tente ve Çift Açılır Tentelerin imalatında kaliteli işçilik ve birinci sınıf hammade kullanmaktadır. Ulutaş Tente olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin güvenli, kaliteli ve dünya standartlarına uygun olması için gösterdiğimiz özeni, ürünlerimizin uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz.
ULUTAŞ TENTE Muratpaşa Mah. 1 Sk. No:7/A Bayrampaşa - İstanbul / TÜRKİYE Gsm: 0542 448 9144 Gsm: 0543 448 9144 Gsm: 0535 776 4954 E-posta: ulutastente@gmail.com Web: www.ulutastente.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.